Postadresse:
Halden Pistolklubb 

C/o Annette Skredderstuen
Nordliveien 2
1793 Tistedal
Besøksadresse:
Oskleiva 16
1782 Halden
E-post: post@haldenpk.no
Organisasjonsnr: 996 513 882
Vipps: 21638

 

Leder Neil H Nielsen E-post: neil@haldenpk.no
Mobil: 41300413
Nestleder Johan Sand

E-post: johan@haldenpk.no

Kasserer Niklas Pernevi

E-post: niklasp@haldenpk.no

Sekretær Annette Skredderstuen

E-post: annette@haldenpk.no

Styremedlem Kenneth Andersson

E-post: kenneth@haldenpk.no

Styremedlem Elisabeth Johansen Egeberg

E-post: elisabeth@haldenpk.no

Varamedlem Per Falla

E-post: per@haldenpk.no

 

Komiteer i klubben. 
Kontrollkomite    E-Post: kontrollkomite@haldenpk.no
Valgkomite   E-post: valgkomite@haldenpk.no

 

 

 

Halden Pistolklubb på Facebook:

 

Halden Pistolklubb: https://www.facebook.com/haldenpk/
Halden Pistolklubbs ungdomsgruppe: https://www.facebook.com/groups/hpkung/
Halden Pistolklubbs Krutt Jenter: https://www.facebook.com/Kruttjentene-i-Halden-pistolklubb-107376501107038/

 

Oppdatert: Mai 2021